הפקת מדבקות

חברת וי.אר.איי מערכות מידע הנה חברה הנותנת שירות לניהול רשימות ומאגרי מידע לעסקים ואנשים פרטיים. חברה זו החלה לשווק ולפתח את תוכנת הקשרשרת 3 בשנת 2004 ומטרתה היא לנהל רשימות עם מאגרים ונתוני מידע ובנוסף, הפקת מדבקות.

הקשרשרת 3 הנה מספקת לעסקים גדולים וקטנים את האפשרות להכיל קבצים ללא הגבלה עם רשימות רבות. רשימות כמו ספקים, רשימת לקוחות, ציוני תלמידים ושמותיהם, רשימת חברים, רשימת מוזמנים ועוד אפשרויות אחרות. בקשרשרת 3 יש את היכולת להכיל רשימות ארוכות ולסדרם בעזרת שורות שמכילות את הנתונים שהמשתמש בוחר. בקשרשרת 3 יש לא רק רשימת מידע אלא גם יכול לעזור ב: הדפסת מכתבים בעזרת כתובות הנמצאות בנתונים, הפקת דוח"ות, לסכם סיכומים, שליחת דואר אלקטרוני, לשנות שם קובץ בכל רגע נתון וכמובן להפיק מדבקות.

מה האפשרויות הניתנות בתוכנה מבחינת הפקת מדבקות

בעזרת הקשרשרת 3 ניתן ליצור מדבקות מכל נושא הנבחר על ידי המשתמש. בחירת שמות המדבקות הוא לא הדבר היחיד היכול להיבחר על ידי המשתמש אלא גם הסדר בו יהיה כלומר הוא יכול להיות בסדר של מספרי טלפון, מספר מיקוד, החשיבות, התאריך וכל בחירה אחרת שהלקוח יחליט. הקשרשרת 3 הנה תוכנה לניהול רשימות ומאגרי מידע בכל סדר גודל ובתוכה יכולה לכלול אין סוף קבצים, שליחת מייל והדפסת מכתבים ובעזרת מחלקת התמיכה המקצועית והמנוסה של חברת וי.אר.איי העזרה והתשובות הם מהירות ומקצועיות ופיתוח התוכנה עם בחירת הפקת מדבקות בתוכה, הנה דרך קלה יותר לסדר מאגרי מידע גדולים. 

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק