מחולל דוחות

וי.אר.איי הנה חברת מערכות מידע שמטרתה היא לפתח ולשווק תוכנות והנה פועלת מאז שנת 1997. בעזרת חברה זו התוכנות נותנות מענה למאגרי מידע וניהול רשימות לעסקים גדולים וקטנים ביחד. בעזרת מחולל הדוחות הוראומט יש את האפשרות לבצע חיובים באופן קבוע היישר למסלקה הבנקאית ומעקב צמוד.

כשלעסק נדרש לעשות מהלך של חיוב בהוראת קבע באופן קבוע כמו לזכות לקוח בגלל טעות או סיבה אחרת כלשהי, לפעמים קשה לעקוב אחרי החיובים ולבצעם כל פעם. במקרים בהם העסק נדרש לבצע זיכוי לקוח, התוכנ הוראומט מבצעת הוראות חיוב קבוע ישירות למסלקה הבנקאית ונעזרת בעזרת תוכנות כגון חשבשבת דוס, אקסל מובנה או אפילו תכונה עצמאית. התוכנה עצמה אינה מוגבלת להוראות חיוב ויכולה להכיל כמה מספרי דוחות שהמשתמש יבחר. 

איך תוכנת הוראומט עובדת ומה מטרתה

בעזרת הזנת רשימה מדוייקת של פרטי הבן אדם לו צריך לתת את הזיכוי המסויים ואת חיוב הוראת הקבע בתוכנה הנמצאת ברשותו, הוראומט עושה בדיקת תקינות של פרטי חשבון הבנק, סניף והשם ומבצעת את החיוב. המערכת אוטומטית מייצרת קובץ של הוראות חיוב בהסלקה בנקאית לצורך זיכוי הלקוח, הספק או כל בן אדם אחר שהמשתמש יבחר. לתוכנה קיימת גם בקרת דוחות ומכתבים המאשרים את ביצוע החיוב, מראים מעקב צמוד על מהלכי החיוב ואפשרות לשמירת הנתונים לבדיקה חוזרת. בעזרת חברת וי.אר.איי והתוכנה הוראומט אותה הם משווקים ומפתחים, הוראות קבע לאדם מסויים יכולות לבצע חיובים קבועים ולתת מענה נוח ופשוט ולהפחית באי סדר ובחיובים הנדרשים מהעסק בכל חודש . 

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק