הוראות קבע

חברת וי.אר.איי נוסדה בשנת 1997 ונותנת מענה מקצועי ומהיר עד היום. חברת וי.אר.איי מערכות מידע הנם מספקים שירות במתן תוכנות מאגרי מידע וניהול רשימות לעסקים גדולים, עסקים קטנים ולאנשים פרטניים. באמצעות אחת מהתוכנות המשווקות והמפותחות על ידי החברה, תוכנת הוראומט, יש באפשרות המשתמש לבצע חיובים בהסלקה בנקאית באופן הוראות קבע.

הוראות קבע הנו דבר המחייב את הבן אדם לשלם באופן קבוע על דבר מסויים בכל חודש וביום מסויים על סכום תשלום קבוע. זה יכול להיות הוראות מס, שכירות דירה, חשבון טלפון, חשבון חשמל ומים, חוב, הלוואה ועוד. לפעמים כשבן אדם אינו יכול לשלם הוראות קבע או לא עוקב אחרי התשלום, הדבר יכול להביא לקנסות, ריביות, עמלות, קיצוצים, עיקולים ועוד גזרות אחרות. כל זה נגרם בגלל שכיחה, אי מעקב, עומס רב, פספוס ועוד. בשביל לטפל בהוראות הקבע, בשביל לשלם אותם או להיפך לחייב, לעמוד בתשלום החודשי ולא להיכנס למצב של גזרות מסוג כלשהו, אחת התוכנות שחברת וי.אר.איי מציעה הנה מבצעת תשלום הוראות קבע באופן אוטומטי ונוח.

איך הוראומט עובד

בעת הזנת פרטי סוג הבנק, שם המחויב או המזוכה, מספר הסניף ופרטים אחרים בתוכנת הוראומט, התוכנה בודקת את תקינות הפרטים ומבצעת את ההעברה. התוכנה מאפשרת כמות לא מוגבלת של מוסדות או בנקים לחיוב ומייצרת בנוסף קובץ בסוג הסלקה בנקאית ובכך מייצרת תנועות לפעולות ההעברה. בעזרת חברת וי.אר.איי ותוכנה זו הוראות קבע נעשות בצורה מסודרת, אוטומטית, לאנשים שהמשתמש בוחר להעביר ומכילה מעקב על הנתונים ובדיקה חוזרת.

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק