מערכת דיוור

חברת וי.אר.איי היא חברה למערכות מידע ונותנת שירות בניהול רשימות ומאגרי מידע לכל עסק, גדול או קטן. החברה נוסדה ב-1997 ומאז לא מעט עסקים משתמשים בשירותיהם בשביל נתוני המידע שיש ברשתיהם. בעזרת התוכנה קשרשרת 3 ניתן לנהל רשימות בסדר גודל קטן או גדול וגם כן להדפיס מכתבים ושליחת מיילים אוטומטית.

קשרשרת 3 הנה תוכנה המיועדת לרשימות לאו דווקא ארוכות ולאו דווקא לעסקים. היא יכולה לשמש לכולם. רשימות כגון רשימת ספקים, רשימת לקוחות, רשימת תלמידים וציונם, רשימת חברים, רשימת מוזמנים, רשימת נבחרים והבחירה היא אין סופית. כשיש לא מעט עבודה והמסמכים עולים על גדותיהם, בעזרת התוכנה אותה החברה משווקת ומפתחת יש את האפשרות להעביר את כל מאגרי הנתונים לתוכנה ולסדר אותה בצורה שתיראה טוב בעין ותעזור בעבודה מהירה וקלה. אחת מהדברים שהתוכנה יכולה לעשות הוא גם להדפיס מכתבים עם כיתוב הכתובות ושמות האנשים וגם כן לשלוח דואר אלקטרוני לכל הרשימה או לאנשים הנבחרים על ידי המשתמש.

איך מערכת הדיוור פועלת בקשרשרת 3

באמצעות בחירה של אנשים מסויימים מהרשימה או בחירה של הרשימה כולה, יש אפשרות לכתוב מכתב ובו יהיה רשום על פי בחירת המשתמש את שם הבן אדם, את כתובתו ובעצם מידע נוסף הרשום בתוך הכרטיס של הבן אדם. בנוסף עם המכתב אפשר להעביר גם תמונה אל תוך המכתב. בתוכנה זו ניתן גם לשלוח דואר אלקטרוני על ידי בחירת המשתמש. חברת וי.אר.איי המשווקים ומפתחים את תוכנה זו משנת 2004 יש יתרונות רבים וקלים לעבודה מסודרת ומהירה.

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק