ניהול רשימות

בשנת 1997 נוסדה חברת וי.אר.איי ומספקת שירות לניהול רשימות ומאגרי מידע בסדר גודל גדול וקטן ובשנת 2004 התחילה לשווק את תוכנת הקשרשרת 3 בחלונות. מטרתם היא לתת שירות לעסקים קטנים וגדולים המכילים כמויות מסוימות של רשימות מכל הסוגים ולאירגונם בצורה מסודרת לעבודה נקייה וקלה.

ניהול רשימות הוא לפעמים יכול להיות עסק מבולגן וגורם לאי סדר בראש ובחיים. גם אם מדובר על ניהול רשימות מסוג רשימות חברים, לעסקים קטנים וגדולים בתחום רשימות הספקים, רשימות שמות תלמידים וציונם, רשימת לקוחות, רשימות מאמרים ועוד בחינות רבות אחרות. חברת וי.אר.איי משווקת ומפתחת את תוכנת הקשרשרת 3. תוכנה זו משומשת כיום אצל רבים ומטרתה היא לארגן ניהול רשימות מכל סוג שהוא.

מה היא בעצם תוכנת הקשרשרת 3 ומה יתרונותיה

הקשרשרת 3 הנה תוכנה המותקנת על מערכות ההפעלה של חלונות על המחשב. תוכנה זו קלה לשימוש ונועדה לשמש לכל רשימות שהלקוח יבחר לרשום, ומכילה קבצים ללא הגבלה. התוכנה ניראת כמו טבלה גדולה ועוזרת לשים כל רשימה בשורה משלה להקלה בכמות מאגרי המידע הנתונים. עוד מיתרונותיה של התוכנה הוא שבעזרתה אפשר לשלוח מכתבים לכל אנשי הרשימות ולחלקם, לסכם סיכומים ואפילו שליחת דואר אלקטרוני לכל הרשימה או לאנשים הרצויים. השירות המהיר והמקצועי של החברה בעזרת מחלקת התמיכה עוזרת בכל בעיה ושאלה שיש והתוכנה אותה וי.אר.איי משווקת הנה הפתרון המושלם לניהול רשימות.   

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק