ניהול קבצים

בשנת 1997 נוסדה חברה למערכות מידע הנקראת וי.אר.איי מערכות מידע. היא עובדת עד היום במסירות לדרישות הלקוח ורצונותיו למען ניהול קבצים, ניהול רשימות וקיבוץ מאגרי מידע. עסקים גדולים וקטנים מעזרים בשירותיה של החברה ובעזרת התוכנות המוצעות בה מאגרי מידע רבים מנוהלים על ידי רשימות וקבצים בצורה מסודרת ומהירה.

גם בעסקים גדולים וגם בעסקים קטנים יש נתונים רבים חשובים שצריכים לשמור, לזכור, לאחסן ולסדר בצורה מסודרת. למשל, מורה עם תלמידים שצריך רשימה מסודרת עם שמות התלמידים וציונם, עסק הצריך רשימת ספקים מאורגנת, רשימת מוזמנים לחתונה, רשימת לקוחות חשובה ועוד. במקרים אלו ניהול קבצים הינו דבר חשוב שעוזר להקלה במידע הרב, שומר את הנתונים במקום בטוח, מסדר את כל הרשימות לפי דרישות המשתמש ומבצע פעולות אחרות.

איך התוכנות עוזרות בניהול קבצים

תוכנות שונות המוצעות בחברה וי.אר.איי הנם קשרשרת 3, הוראמוט ותשלומט. שלושת תוכנות אלו עוזרות בביצוע פעולות לעסקים למטרת סידורם, אירגונם והחזות היפה. קשרשרת 3 בפרט הנה תוכנה המנהלת רשימות, שומרת מאגרי מידע רבים ומאפשרת שינויים תמידיים, כמות קבצים ללא הגבלה, כל הפרטים שהמשתמש ירצה לבחור ולהכניס לתוכנה, סיכום סיכומים כללים, הדפסת מכתבים עם כיתוב שהמשתמש יבחר ושליחת דואר אלקטרוני לרשימה כולה או לחלקה. רבים כיום משתמשים בתוכנה זו לשם ניהול רשימות ובעזרת החברה וי.אר.איי מערכות מידע ושירותיה באפשרות כל עסק לאגור מידע רב, להעביר מסמכים רבים לתוכנה מסודרת ויפה לעין, לעבוד בצורה יעילה ובאופן מהיר ובעזרת מחלקת התמיכה המקצועית והמנוסה שלהם כל שאלה תפתר במהרה.  

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק