מאגרי מידע

החברה וי.אר.איי מערכות מידע הנה חברה המספקת מאגרי מידע בתחומים שונים בעזרת פיתוח ושיווק תוכנות. הם נוסדו בשנת 1997 ובשנת 2004 החלו לשווק את תוכנת קשרשרת 3 בחלונות. כיום רבים משתמשים בתוכנה זו לתחומים שונים למטרת עבודה מסודרת.

בתחומים רבים של עבודות עם רשימות ומאגרי מידע גדולים כמו עבודה במשרד, רשימת לקוחות, רשימת ספקים, תלמידים, ציוד ואפילו רשימת חברים, אנשים נתקלים לפעמים בעבודה איטית בשל הנתונים הרבים, המידע הוא גדול וארוך מידי והדבר מוביל לאי סדר וגורם לעבודה לא מסודרת, טעויות והעבודה נעשית בצורה פחות מהירה. בעזרת תוכנות המפותחות והמשווקות על ידי החברה, מאגרי מידע יוכלו להיות מסודרים לפי רצון הלקוח, ללא הגבלה של קבצים ומכל נושא שירצה.

אילו פרטים אפשר לרשום בעזרת תוכנות מאגרי המידע, וכמה?

למשל, אם הלקוח הוא מורה הרוצה לסדר את שמות התלמידים, יוכל להכניס במאגרי המידע את שמותיהם, ציונם, גילם, איזו כיתה ועוד בחינות שונות והכל יהיה בצורה שקלה לעין. אם המשתמש הוא לקוח עם עסק וספקים, יוכל להכניס את רשימת שמות הספקים, הימים בהם צריך להגיע להורדת הסחורה, מספר המצרכים שהביא ומתי הוא יגיע בפעם הבאה. בעזרת תוכנות מאגרי המידע שחברת וי.אר.איי מספקת, אפשר לנהל רשימות גדולות וקטנות לעסקים קטנים ולעסקים גדולים למען סדר וצמצום האי סדר. בעזרת תוכנת מאגרי המידע שהחברה נותנת שירות לה, אפשר להכיל קבצים רבים ובעצם ללא הגבלה שיוכלו לתת מענה לעסקים גדולים עם נתוני מידע שונים או לעסקים קטנים עם מאגרי מידע במספר קטן.

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק