מסלקה בנקאית

וי.אר.איי הנה חברה הנוסדה בשנת 1997 ופועלת עד היום. וי.אר.איי היא חברה למערכות מידע ומספקת תוכנות למטרה של ניהול רשימות ומאגרי מידע לכל עסק גדול או קטן ואפילו לאנשים פרטניים. בעזרת תוכנות המשווקות והמפותחות על ידיהם עסקים רבים יכולים לבצע חיובים באופן קבוע או חד פעמי בצורה קלה, מהירה, עם מעקב צמוד ובצורה יעילה.

מסלקה בנקאית הנה בשפה קלה יותר מערכת אלקטרונית המעבירה זיכוים או חיובים בין הבנקים השונים והמוסדות הנבחרות על ידי המשתמש. היא מבוצעת רק בחשבון הבנק למען זיכוי לקוח, חיובים של הוראות קבע כמו משכורות או שכר דירה, החזרי מס ועוד. חל איסור על העברת סכום בהסלקה בנקאית מעל מיליון שקלים. העברת התשלום מתבצעת בדר"כ יום לאחר ההעברה הבנקאית. בעזרת התוכנות שחברת וי.אר.איי מציעה יש את האפשרות להסלקה בנקאית באופן קבוע או חד פעמי בעזרת תוכנות שונות המותקנות במחשב.

איך תוכנות אלו מאפשרות מסלקה בנקאית

בעזרת התוכנות הוראומט ותשלומט יוכל המשתמש לבצע העברות בממשק הסלקה בנקאית לשם זיכוי ספקים, זיכוי לקוח, חיובים בהוראות קבע, משכורות העובדים ועוד. בעת הזנת פרטי החשבון של הבן אדם הדורש זיכוי או חיוב ובעת בדיקת תקינות על ידי התוכנה של הפרטים, מבוצע החיוב. בתוכנות אלו קיים גם מעקב צמוד עם דוחות המראים את ביצוע ההעברה ושמירת המידע לשם בדיקה חוזרת.  בעזרת וי.אר.איי מערכות מידע התוכנות הללו מאפשרות לעסקים גדולים וקטנים את האפשרות לבצע פעולות בנקאיות בצורה יעילה, פשוטה, נוחה ומהירה. תוכנות אלו מאפשרות סדר ועבודה נקייה, אחראיות ורצינות.

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק