מחולל ישומים

עסקים רבים גם גדולים וגם קטנים משתמשים כיום בעזרת חברת וי.אר.איי מערכות מידע כדי לנהל רשימות, לאסוף מאגרי מידע רבים ולסדר את אופן עבודתם. חברה זו נוסדה בשנת 1997 ופועלת עד היום. מטרתה היא לשרת את העסקים והאנשים הפרטנים בסידור מידע ורשימות. בעזרת התוכנות המוצעות בחברה הם מביאים מחולל ישומים, תוכנות הנותנות לישומים להיראות מסודר ונקי יותר.

רבים מהעסקים הגדולים ואפילו הקטנים נתונים בעבודה רבה, מסמכים רבים ומידע רב לזכור ולאגור. כל זה צריך להיות בצורה מסודרת ונקייה לשם עבודה מהירה ורצינית. בשביל מאגרי מידע בסדר גודל אלו יש תוכנות מסוימות הנותנות שירות בתחומים שונים ומטרתה לצמצם את שימוש המידע, סידור הנתונים הרבים ללא שימוש בתכנות והמשתמש נעזר במחולל ישומים בשביל אופן עבודה סדיר ומהיר.

מה יש בתוכנות של חברת וי.אר.איי המציעות מחולל ישומים

בעזרת התוכנות המשווקות והמפותחות על ידי החברה כמו קשרשרת 3, הוראומט ותשלומט, יש את האפשרות לישומים רבים לתת מענה לסדר העבודה ללא צורך בתכנות. בעזרת מחולל ישומים ניתן לייצר תוכנות ללא כל עזרה והבנה בתכנות ופועלת בשימוש בכלים פשוטים. באמצעות התוכנות ראיית מאגרי מידע, שימושם והנתונים יכולים לעזור בתדירות גבוהה במידע הרב הנמצא בידיו של המשתמש. בחברה וי.אר.איי התוכנות המוצעות משומשות כיום על ידי עסקים רבים ומחלקת התמיכה הנה מקצועית ומהירה ועוזרת בכל שאלה ועצה לעבודה נקייה, מסודרת וקלה לעין. בחברה מתמקדים בעיקר על דרישות הלקוח והתאמת התוכנה לדרישותיו ולרצונותיו כדי שיתממשו בצורה הטובה ביותר והקלה ביותר לעשייה.

יצירת קשר

פרטי תקשורת

וי.אר.איי מערכות מידע

כתובת הלקוח 

להזמנות: 8746273 - 04 

חברים בפייסבוק